Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam
HABER

Fotoğraf düşkünlerine: Bu yarışma kaçmaz

Fotoğraf  | Haber

Fotoğraf düşkünlerine: Bu yarışma kaçmaz; Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam

Fotoğraf düşkünlerine: Bu yarışma kaçmaz

Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenleyeceği “Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam” konulu fotoğraf yarışması için başvurular devam ediyor. Son tarih 31 Ekim 2017.

İzmir Doğal Yaşam Parkı’nda barınan 130’den fazla türde 1500’ü aşkın hayvanı yeni nesillere tanıtmak ve fotoğrafçılığın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla başlatılan fotoğraf yarışması, bu yıl beşinci kez düzenlenecek. “Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam” başlığı altındaki yarışma için son başvuru tarihi 31 Ekim. Doğal Yaşam Parkı sınırları içinde çekilen fotoğrafların değerlendirileceği yarışmaya katılmak isteyenler, şartname ve katılım formuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir.

Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon, Sinema Yönetim Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alaattin Kanlıoğlu, DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Temel Sanat Eğitimi Ana Sanat Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mehmet Koştumoğlu, İzmir Fotoğraf Akademi Kurucusu Zeynel Aydın, Fotoğraf Sanatçısı Uzm. Opr. Dr. Levent Çanakkalelioğlu ve İzmir Doğal Yaşam Parkı Şube Müdürü Şahin Afşin’den oluşan jüri, Kasım ayı içinde değerlendirme için toplanacak. Seçici Kurul’un değerlendirmesi sonucu belirlenen eserler arasından ilk 4’e girenlere para ödülü verilecek.

Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam 2

Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam

Daha fazla bilgi için:

http://www.izmirdogalyasamparki.org.tr/Pages/NewsDetails.aspx?id=1340&mid=55

Şartname ve katılım formu için tıklayınız.

http://www.izmirdogalyasamparki.org.tr/Extras/file/duyurupdf/2017%20foto%20yar%20%C5%9Fart31ekim.pdf

© Yalcin Cakir Photography

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir © TIKLA

Paylaşabilirsiniz;