Sony-UMC-S3C
CONVERTER

Dünyanın en küçük 4K DSLR kamerası

Yeni  |  Fotoğraf  |  Body

BODY

Dünyanın en küçük 4K DSLR bodysi

Sony-UMC-S3C

Sony Dünyanın En Küçük SLR Fotoğraf Makinesi UMC-S3C’yi duyurdu

Sony 35 mm Tam Kare Exmor® CMOS Sensörlü, Ultra Yüksek Hassasiyete Sahip 4K Video Kamera UMC-S3C’yi duyurdu.

Sony-UMC-S3C

“Genişletilebilir ISO 409.600’ün ultra yüksek hassasiyetini kompakt gövdesine sığdıran UMC-S3C 4K video kamera, 0,004 lüksten düşük minimum aydınlatma seviyelerine sahiptir.

Çok hassas 35 mm tam kare Exmor® sensör, sensörün performansını en üst düzeye taşımak için optimize edilen E yuvalı lensler ve sinyal işleme motoru, UMC-S3C 4K video kameranın bu aydınlatma seviyesine ulaşmasını sağlayan bileşenleridir.

Bu sayede kamera XAVC S formatında, 100 MB/sn’de canlı, net 4K/30 fps renkli videolar ve ışığın çok az olduğu durumlarda çok daha az parazitli, 12 megapiksel renkli hareketsiz görüntüler kaydedebilir. Yeni kamera, yıldız ışıklı gece veya zayıf aydınlatma kaynaklı iç mekan gibi insan gözünün nesneyi görmede zorluk çektiği, neredeyse tamamen karanlık koşullarda net 4K/30 fps renkli videolar kaydeder.

Ayrıca kamera, yüksek hızlı elektronik enstantanesiyle bulanık olmayan görüntüler yakalayarak zayıf aydınlatma koşullarında kullanıcıların harfleri (karakterleri), sayıları ve insanların yüz ifadelerini net biçimde takip edebilmesini sağlar.

Dahası, kamerada bulunan mekanik enstantane, sahnedeki hareketli nesnelerin bile olağanüstü net ve keskin, 12 megapiksel renkli hareketsiz görüntülerini yakalamayı mümkün kılar. Tüketicilere yönelik dijital fotoğraf makineleri ve profesyonel video kameralar için kullanılan yüksek kaliteli değiştirilebilir E yuvalı lense sahip bu kamera, kullanıcılara görüntüleme açısını çeşitli ortamlar ve uygulamalara göre ayarlama esnekliği sağlar.

Ayrıca 4K çözünürlüğün avantajlarını en üst düzeye çıkararak sahnedeki belirli alanların ayrıntılı bir şekilde analiz edilmesine ve geniş alanın görülmesine olanak tanır. Uzun videolar ve hareketsiz görüntüler, ağa bağlanmak yerine kameranın yerleşik SD bellek kartına sürekli olarak kaydedilebilir veya HDMI arabirimi üzerinden çıkarılabilir (ağ işlevi için kullanılamaz).

Kullanıcılar 64 GB bellek kartıyla standart kalitede (30 fps / 60 MB/sn) 125 dakikaya kadar 4K video kaydedebilir. Bu, kamerayı kabloların veya kurulum alanının kısıtlayıcı olduğu zorlu ortamlara kurması gereken kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Yaklaşık 400 g (14,1 oz) ağırlığında olan hafif UMC-S3C, kullanıcılar tarafından araçlar ve robotlar gibi çeşitli mobil ürünlere kolayca kurulabilir.

Bu bağımsız kamera sistemi çoklu terminal*, uzaktan kumanda veya uyumlu yazılımla kontrol edilebilir. Uzaktan kumanda veya PC ile çeşitli oynatma ve canlı görüntüleme işlevleri kullanılabilir. ”

Kamera Sayfası: TIKLA