LandscapePro 1
YAZILIM

LandscapePro ile fotoğraflara dokunun

Haber | Fotoğraf | Yazılım

YAZILIM

LandscapePro ile fotoğraflara dokun

RAW dahil tüm dosyalara dokunun değişsin...

Fotoğraf çektiniz, eve ya da ofise döndünüz ama oda ne, gökyüzü kaybolmu, detaylar erimiş, renkler solmuş. Ne yapacaksınız? İşte bu nokta da kendisini çok iddialı pazarlayan bir yazılım var.

LandscapePro

Anthropics Teknoloji ve PortraitPro yazılım uygulamasının yapımcıları yeni bir programın duyurusunu yaptı. LandscapePro, otomatik seçim teknikleri ve 'tek tıkla' gökyüzü, su, çimen, ağaç, ışık, renk gibi kadrajınızdaki hemen herşeyi değiştirebileceğiniz söylüyor. Üstelik bunun için kullanıcıların programı kullanmak için 'önceden hiçbir bilgi ya da teknik beceri' bilgisine sahip olmaları gerekmediğini de açıkladı.

LandscapePro 2

LandscapePro

LandscapePro, 'çim', 'gökyüzü' ve görüntünün alanlarnı tarar ve otomatik olarak o bölgede ayarlanabilen seçimler oluşturur. Sürgü ve filtreleri kullanarak istediğiniz değişiklikleri yaparsınız.

Daha fazla kontrol araçlarına da sahip olan programla fotoğrafçılar renk, derinlik, keskinlik, alan flullaştırma gibi özellikleri de kullanabiliyor.

Renk ısılarını ayarlamak için isterseniz ön hazır ayarları da seçebiliyorsunuz.

LandscapePro 3

LandscapePro

LandscapePro Studio RAW dosyalarını işlemede de kullanılabiliyor ve istenirse Photoshop plug-in' olarak da çalıştırılabilir. Programın yapımcılarından PortraitPro dünyanın en iyi portre düzenleme yazılımınlarından biri olarak tanınıyor.

Programın 2 versiyonu bulunuyor. Standart ve Studio. Studio'nun özellik ve yetenekleri çok daha fazla.

landscapepro

Karşılaştırma tablosu

VİDEO


LandscapePro Studio v1'in ücretli ve ücrestiz versiyonları var. Yani demo sürümü.

Bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TIKLA