Sabah Gazetesi
HABER

Yalçın Çakır'ın ekibine silahlı saldırı

Nisan 12, 2017  | Sabah Gazetesi

Yalçın Çakır'ın ekibine silahlı saldırı

Yalçın Çakır'ın ekibine silahlı saldırı
Giriş Tarihi: 12.4.2017 11:52 Güncelleme Tarihi: 12.4.2017 12:13

25 yaşındaki üniversiteli Arzu’nun şüpheli ölümünü araştırmak üzere İzmir Bornova’ya giden Yalçın Çakır'ın ekibi, otelin o dönem işletmecisi olan Muammer Kaftan’ın mahallesine gitti. İşletmecinin 4 aydır hapiste olduğu bilgisine ulaşan ekibe sokak ortasında uyarı ateşi açıldı.

Lüks otelin havuzunda ölü bulunan üniversiteli Arzu'nun olayını araştıran Yalçın Çakır'ın ekibine o dönem otelin işletmecisi olan Muammer Kaftan' ın iş yerinin önünde uyarı ateşi açıldı.

Muammer Kaftan' ın iş yerinin olduğu yerde herkes sessizliğe gömüldü. İşletme sahibi olduğu kuruyemişçide çalışan iki kadın ekibin sorularını yanıtsız bırakarak çekim yapmalarına engel oldu.

Yalçın Abi ekibi üniversiteli Arzu Çubukçu' nun Çeşme'de lüks bir oteldeki şüpheli ölümünü araştırmaya devam ediyordu. Arzu Çubukçu tatil için gittiği Çeşme'deki lüks otelin havuzunda tatilin ilk günü ölü olarak bulunmuştu.

Bornova'da Yalçın Abi ekibine yapılan bu silahlı saldırının tehdit mi yoksa bir uyarı mı olduğu önümüzdeki günlerde aydınlanacak.


Habere bağlantı: Sabah Gazetesi