Mynet
HABER

Yalçın Çakır'ın ekibine silahlı saldırı

Nisan 12, 2017  | Mynet

Yalçın Çakır'ın ekibine silahlı saldırı

Çeşme'deki lüks otelin havuzunda ölü bulunan 25 yaşındaki üniversiteli Arzu'nun olayını araştıran 'Yalçın Abi' programı ekibi, sokak ortasında ateş açıldı.

Son güncelleme: 12 Nisan 2017 13:18

'Yalçın Abi' programı ekibi, İzmir'de Arzu Çubukçu'nun ölü bulunduğu otelin o dönem işletmecisi olan Muammer Kaftan'ın mahallesine gitti.

Sözcü'de yer alan habere göre; program ekibine, sokak ortasında ateş açıldı. 'Yalçın Abi' ekibine yapılan silahlı saldırının tehdit mi, yoksa bir uyarı mı olduğu önümüzdeki günlerde aydınlanacak.

İşletme sahibi olduğu kuruyemişçide çalışan iki kadın, program ekibinin sorularını yanıtsız bırakarak, çekim yapmalarına engel oldu.

Üniversiteli Arzu Çubukçu, tatil için gittiği Çeşme'deki lüks otelin havuzunda tatilin ilk günü ölü bulunmuştu.

YALÇIN ÇAKIR KİMDİR?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Yalçın Abi' programının sunucusu Yalçın Çakır kimdir? İşte Yalçın Çakır hakkında tüm bilinmeyenler...

Ünlü sunucu Yalçın Çakır, 1961 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olan ünlü sunucu Çakır, daha sonraki yıllarda boks sporuyla ilgilendi. Gazetecilik kariyerine Hürriyet gazetesinde muhabir olarak başlayan Çakır, daha sonra Yeni Asır ve Cumhuriyet gazetelerinde görev yaptı.

1992 yılından itibaren görev aldığı Flash Tv'den ayrılarak, Beyaz Tv ile anlaşma yapan Çakır, 2017 tarihinde 'Yalçın Abi' programını sunmaya başladı.


Habere bağlantı: Mynet