Ağına Düştüğümüz 13 Televizyon Programı
HABER

Türk Televizyon Tarihinden En Skandal Anlar

Nisan 26, 2021  | https://www.ahaber.com.tr

Türk Televizyon Tarihinden En Skandal Anlar

Türk Televizyon Tarihinden En Skandal Anlar

Türk ünlülerin televizyon ekranlarında birbirinden çarpıcı olaylar yaşadıklarına hep birlikte şahit olduk. Şimdi ise bu skandal olaylarla nostalji yapalım. Peki Türk televizyon tarihinde yaşanılan skandal olaylara bir göz atalım…

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNDEN EN SKANDAL ANLAR NEDİR?

Yalçın Çakır'ın yaşlandırma tekniğini bizimle tanıştırmasıyla galiba Interpol'de kartlar yeniden karıldı. Yine onun efsanelerinden Melek Subaşı herhalde bu listenin en ölümsüzü. Kaç yaşındasın sorusuna "Muş" diye cevap veren o muhteşem insan, nerelerdesin... Balığına aşık olup karısını aldatan adamı da unutmayalım: "O gözlerindeki renk, onun kıpırdayışı, suyun içindeki cilveleri inanılmaz etkiliyor insanı.

1

SkyTürk muhabirinin yılbaşı gecesi eğlenen kalabalıktan kendi de dumur olup "Anam coştu lan bunlar" demesi tartışmasız en iyi "Dışımdan mı söyledim lan ben bunu?" örneği.

2

Pop star Alaturka programında Bülent Ersoy'dan gelen pırt sesi ve stüdyodaki herkesin Allah'ına sığınıp içine içine gülmesi de uzun süre yarmıştı.
3

"Saba Tümer'in kaç yaşında milli oldun?" sorusuna "Futbolda mı?" diye karşılık veren Rıdvan, muhteşem bir atlayış yaşamıştı.

4

TRT Loto çekilişinde sahneye çağırılan noterin düşüşü ve sunucunun aşırı serinkanlılığı...

5

Seray Sever'in programına konuk olan Ali Poyrazoğlu kapanışta "Her şeyin bir ilki vardır Seray" diyerek poposunu avuçlamış, resmen taciz etmişti.

6

Konuk aldığı Özcan Deniz yere yatırınca şok olmuştu Kadırgalı.

7

Hülya Avşar, Ricky Martin'in poopsuna ellemişti...

8

İzdivaç programında ısrarla ayakkabı numarası soran kadının amacı şok etmişti: "Ayak büyük oldu mu her şeyler büyük oluyor."

9

Bir taciz de Sumru Yavrucuk'un köpeğinden. Billur Kalkavan'ın bütün iyi niyetini su istimal etmişti.

10

Hande Ataizi'nin Sevda Demirel'i kaşıması, Arto'nun devamlı ortamı kızıştırması ve hazin son: "Ne dedin sen?!"

11

Bir tokat da Medyum Memiş'ten derdik ama Memiş Keto'yu resmen yumruklamış, smack down yapmıştı.

12

Yalçın Çakır'ın yaşlandırma tekniğini bizimle tanıştırmasıyla galiba Interpol'de kartlar yeniden karıldı. Yine onun efsanelerinden Melek Subaşı herhalde bu listenin en ölümsüzü. Kaç yaşındasın sorusuna "Muş" diye cevap veren o muhteşem insan,

13

Yine onun efsanelerinden Melek Subaşı herhalde bu listenin en ölümsüzü. Kaç yaşındasın sorusuna "Muş" diye cevap veren o muhteşem insan, nerelerdesin...

14

Balığına aşık olup karısını aldatan adamı da unutmayalım: "O gözlerindeki renk, onun kıpırdayışı, suyun içindeki cilveleri inanılmaz etkiliyor insanı."
15

Özcan Deniz ve Hande Ataizi İki Kere Kiki programında beraber ata binmişlerdi. Ne var bunda demeyin, Özcan Deniz'in yüzündeki müstehzi ifadeye odaklanın.

16

Banu Alkan'a uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'in gözümüzün önünde tokat attığı o gün nasıl olduysa espri konusu oldular.

17

Seren Serengil'in köpeği Tayni'nin candüşmanı Gülben'in adını duyunca kendini parçalaması da en efsanevi hayvan magazinliği olarak tarihe geçti.

18

İbo çakması İbrahim Bala ve Mehtap'ın anlamsız kavgasında İbrahim bir anda ne diyeceğini bilemeyip "O zaman nasılsın?" diye bağırır ve tüm filozoflar bir sigara yakar...

https://www.haber365.com.tr/turk-televizyon-tarihinden-en-skandal-anlar-g57825/14