Milica Dabovic
Haber

Yalçın Abi'den canlı yayında ince ayar

Mart. 11, 2009  |  Medya Radar  |  Orada neler Oluyor

Çıplak fotografları bir dergide yayınlandığı için Beşiktaş bayan basketbol takımından atılan Sırp oyuncu Milica Dabovic'e ince ayar. Kanaltürk'de yayınlanan Orada Neler Oluyor programına konuk olan Daboviç'e aynı programın diğer konuğuYalçın Çakır'dan çıplaklık ve dövme uyarısı geldi. Uyarı üzerine şaşkına dönen Daboviç'e ise dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün cerrah babası sahip çıktı. 

Profesyonel basketbol hayatına devam ederken soyunan ve FHM dergisine tamamen çıplak pozlar veren Sırp manken Milica Daboviç, Flash TV program sunucusuYalçın Çakır, dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün damar cerrahisi uzmanı olan profesör babası Mustafa Öz ve oyuncu Özcan Varaylı bugün Orada Neler Oluyor programına konuk oldu.

Beşiktaş bayan basketbol takımında profesyonel oyuncu olan Sırp güzeli Milica'nın çıplak pozlar vermesini doğru bulmadığını belirten Yalçın Çakır, "Basketbolda çok başarılıydınız. Neden soyundunuz? Şöhret olmak için mi?" diye sorunca sırp güzelin gözleri doldu.

Gördüğü tepki karşısında şaşıran sırp güzel Milica Daboviç, Yalçın Çakır'ı göstererek tercümanına, "benden neden hoşlanmadı" dedi. Sorulara bozulan Milica'yı teselli etmekse stüdyoda bulunan Prof. Dr. Mustafa Öz'e düştü. Öz'ün "Ben sana sahip çıkarım. Ömrün boyunca seni bedava muayene ederim" demesi üzerine Yalçın Çakır tartışmaya son noktayı koydu;

"Soyunarak şöhret olmak ne yazık ki ülkemizde moda oldu. Sen de soyunacağına profesyonel olduğun spor alanında ilerleseydin... Mahremiyetin bu kadar bozulması doğru değilMedya işini bitirince, 3 gün sonra unutulup gideceksin. Yazık..."

Kaynak: Medya Radar