Yalçın Çakır; Azize Çilem İşcan
HABER

Yalçı Abi yine çıldırdı...

Temmuz. 22, 2011  | Habertürk Gazetesi | Flash TV

Canlı yayında tehdit çıldırttı

Flash TV'nin "Yalçın Abi"si Yalçın Çakır, yine bir canlı yayın şoku yaşadı ve yaşattı. Kayıp kızını canlı yayında tehdit eden babaya çok sinirlenen Çakır, "Beyefendi az önce kadın cinayetlerini konuştuk burada, öldüreceksin de rahatlayacak mısın" diyerek ölüm tehdidi yapan babaya tepki gösterdi.

Beyazgazete'nin haberine göre, kayıp kızı Hamide'yi bulmak için Flash Tv'nin Yalçın Abi'sine başvuran öfkeli baba, öz kızını canlı yayında ölümle tehdit etti. "Cezaevine ya ben gireceğim yada oğlum girecek. Eninde sonunda kızımı bulup öldüreceğim" diyen babaya tepki gösteren Yalçın Çakır "Bunun şakası yok. 92'den beri yayındayım, ilk defa böyle bir şey başıma geliyor. Canlı yayında bir baba çıkıyor. Kızını bulduğuma sevinmiyor, ortaya çıkmazsa eninde sonunda bulacağım, öldüreceğim diyor" dedi.

Kızını ölümle tehdit eden babaya tepki göstermeye devam eden Çakır, "Bak bugün bile gazetelerde bu şekilde öldürülmüş çocukların haberi var. Daha geçen gün Van'da kızın kafasına sıktılar attılar. 2. kere aynı hatayı yapmam ben. Hamide sakın ortaya çıkma, adresini verme. Beyefendi öz evladınızdan bahsediyoruz."

Bir hayli sinirlendiği gözlenen Yalçın Çakır, öz kızını ölümle tehdit eden öfkeli babayı kararından vazgeçirmeye çalıştı ancak başarılı olamayınca canlı yayında savcılığa ihbarda bulundu.

Yazıya bağlantı; Haber Türk