Nikonn'dan 3 yeni lens
YENİ

Nikon 3 yeni objektifini duyurdu

Yeni Ürünler  |  Nikon  |  Lens

YENİ

Nikon'dan 3 yeni objektif.

Uyum |  Özellikler  |  Teknik

 

Nikon farklı kullanıcıları hedefleyen üç yeni lens duyurdu. AF-S 28mm f1.4E ED, FX uyumlu zoom balık gözü lensi, 8-15mm f / 3.5-4.5E ED ve DX uyumlu AF-P DX 10-20mm f / 4.5-5.6G VR geniş açılı lens için sipariş kabulleri başladı.

İşte o objektifler;

AF-P DX 10-20 mm f / 4.5-5.6G VR

AF-P DX 10-20 mm f / 4.5-5.6G VR

AF-P DX 10-20 mm f / 4.5-5.6G VR

Ultra geniş 10 - 20 mm odak uzaklığı, alanı genişletmeyi, perspektifleri abartmayı ve çarpıcı kompozisyonlar yaratmayı kolaylaştırır. Uçsuz bucaksız manzaralar çekmek için geri adım atmaya son. 0,22 m'lik minimum netleme mesafesi, konularınızın kadrajı doldurduğu yakın çekimler yapmanızı sağlar.

Yalnızca 230 g (yaklaşık) ağırlığındaki bu objektifi kullanması ve taşıması kolaydır. D-SLR'ınızın yüksek çözünürlüklü görüntü sensörünün tam potansiyelini açığa çıkarmak için tasarlanmıştır.

Gideceğiniz her yerde göz alıcı bir şekilde resmedilmiş fotoğraflar ve filmler çekmenizi sağlar. Bu objektif, parlak güneş ışığı veya ters ışık durumlarında bile, tüm kadrajda muazzam netlik ve kontrast sunar.

Geniş açılı objektiflerde yaygın dağılma, üç asferik objektif elemanını içeren optik yapı sayesinde iyi kontrol edilir. Çekimlerinizi mahveden, istenmeyen fotoğraf makinesi sarsıntısı efektleri olmadan, gün ışığı gökyüzünde kaybolurken daha net fotoğraflar veya film sahneleri çekin.

Dahili VR, düşük ışıkta çekim yapmaya yardımcı olabilecek daha düşük deklanşör hızlarında bile daha sarsıntısız elde çekim sağlar. Film çekerken bile sessiz çalışır. Nikon'un AF-P serisi objektifleri, hızlı, akıcı ve alçak sesli netleme yapan Stepping Motora sahiptir.

Bir fotoğraf çekmek için zoom yaptığınızda konunuzu kusursuz bir hassaslıkla netleyebilirsiniz. Motor, video çektiğiniz sırada neredeyse hiç sürücü sesi olmadan, netlemeyi bir konudan diğerine sorunsuzca kaydırmanıza olanak sağlar. Küçük alanlarda video çekerken derinlik yaratın, daha fazla manzara gösterin veya yalnızca, ultra geniş perspektif kullanın. Hassas manuel kontrol için özel netleme halkasını kullanın: Odağı, yavaşça ve akıcı bir şekilde ön plandan arka plana veya tam tersine kaydırın. Tamamen size kalmış. Ön Sipariş Fiyatı: $ 306.95

AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

Bir balık gözü objektifin yaratıcılığı ve bir zoom objektifin çok yönlülüğü. 8 mm dairesel perspektiften 15 mm tam kadrajlı balık gözü resme kolayca geçin.
Odak uzaklığı aralığının 8 mm yakınında, tam 180 derecelik bir görüş açısıyla (yatay, dikey ve çaprazlama) fotoğraf çekin. Aralığın 15 mm yakınında, 180 derecelik çaprazlama bir görüş açısıyla kadrajı doldurun.

f/3,5'lik en geniş diyafram ayarında bile uçtan uca görüntü keskinliğine sahip olağanüstü yüksek çözünürlüklü resimler alın.
Üç adet ekstra düşük dağılımlı cam elemanı, yanal renk sapmasının neden olduğu renk bozulmasını en aza indirir. İki asferik objektif elemanı, saçılmayı ve diğer türdeki renk sapmalarını büyük oranda azaltır. Nikon'un Nano Kristal Kaplaması, çerçeve genelinde gölgelenmeyi ve parlamayı ters ışıklı durumlarda bile neredeyse yok eder.

Konularınızın yakınında görüntü kalitesini sürdürün. 0,16 m'lik minimum netleme mesafesinden yararlanın. 0,16 m'lik minimum netleme mesafesi ve 0,34x büyütme oranı, objektifin yüzeyinden yaklaşık 3 cm uzaktaki konuları, çevresel çözünürlük bozulmasını hiç dert etmeden çekmenizi sağlar.

Son derece hızlı, son derece alçak sesli otomatik netleme performansı ve kararlı pozlama kontrolü. Nikon'un Sessiz Dalga Motoru (SWM) sorunsuz manuel geçersiz kılma özelliği ile ultra hızlı, ultra alçak sesli otomatik netleme performansına olanak tanır. Bu objektif, manuel netleme için özel bir netleme halkasına sahiptir. Objektifin elektromanyetik diyafram mekanizması tutarlı pozlamalar sağlar.

Hava koşullarına dirençli tasarımı, tozun ve su damlalarının objektife zarar vermesini önler. Nikon'un flor kaplaması, resim kalitesinden ödün vermeden suya, toza ve kire karşı etkin koruma sağlar.

Tam kadrajlı balık gözü resim çekiminde objektif kapağı kullanmak ve gerçek bir dairesel perspektif yakalamak istediğinizde koruyucuyu çıkarmak arasında kolayca geçiş yapın. Kapağın koruyucuya ve koruyucunun objektife takılması sayesinde, koruyucuyu ve objektif kapağını birlikte takıp çıkarabilir veya yalnızca objektif kapağını takıp çıkarabilirsiniz.

Ön Sipariş Fiyatı: 1,246,95 ABD Doları

AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED

AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED

AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED

Etkinlikler, düğünler, portreler, şehir manzaraları veya doğa manzaraları; mevcut ışıkta çalışma esnekliği istediğinizde AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED sizi mükemmele ulaştırır.

f/1,4'lük en geniş diyafram ayarıyla çekim yaparken bile, konular çok net resmedilir. Diyaframı kısmak gerekmeden, uzak konuların veya düşük ışıklı sahnelerin yüksek kontrastlı resimleri elde edilebilir. Yalnızca 0,28 m'lik minimum netleme mesafesi daha fazla çok yönlülük sunar.

Ters ışıklı durumlarda bile net, yüksek çözünürlüklü resimler elde edin. Minimum dağılmayla kenardan kenara görüntü keskinliğinden yararlanın.

İki ED cam elemanı ve üç asferik objektif elemanı, görüntülerin net ve göz alıcı olmasını sağlar. Dağılma olağanüstü iyi bir şekilde kontrol edilir. Eksenel renk sapması ve renk dağılımı etkin bir şekilde en aza indirilir. Nikon'un Nano Kristal Kaplaması, ters ışıklı durumlarda veya kadrajda çok sayıda doğrudan ışık kaynağı olan sahnelerde çekim yaparken bile daha net görüntüler için gölgelenmeyi ve parlamayı azaltır.

Noktasal ışık kaynakları, resmin kenarlarında bile minik yuvarlak noktalar olarak görüntülenir. Göz alıcı ışık noktaları.

Bu objektifin optik yapısı, olağanüstü estetik kontrolü sağlar. f/1,4'lük en geniş diyafram ayarında çekim yaparken bile, noktasal ışık kaynakları minimum parlamayla resmedilir. Keskin olarak netlenen noktadan uzaklaşıldıkça, ışık noktalarının yoğunluğunda sert geçişler veya çift tabakalanma olmadan yumuşak bir geçiş sağlanır.

Son derece hızlı, son derece alçak sesli otomatik netleme performansı. Sarsıntısız ve hassas manuel netleme.

Nikon'un Sessiz Dalga Motoru (SWM) sorunsuz manuel geçersiz kılma özelliği ile ultra hızlı, ultra alçak sesli otomatik netleme performansına olanak tanır. Bu objektif, hassas manuel netleme için özel bir netleme halkasına sahiptir.

Zorlu hava koşullarında güvenilir çekim için toza ve suya karşı dirençli, sağlam bir yapıya sahiptir.

Hava koşullarına dirençli tasarımı, tozun ve su damlalarının objektife zarar vermesini önler. Nikon'un flor kaplaması, resim kalitesinden ödün vermeden suya, toza ve kire karşı etkin koruma sağlar. Kompakt ve hafif yapısı, stressiz taşınabilirlik sunar.

Ön Sipariş Fiyatı: 1,996,95 ABD Doları

Üretici firma web sitesi:

http://www.nikon.com.tr/tr_TR/product/nikkor-lenses?