Canon, PIXMA TS printer
YENİ

Canon, PIXMA TS printer serisini genişletti...

Yeni Ürünler  |  Canon  |  Printer

YENİ

Canon, PIXMA TS printer serisini genişletti

Uyum |  Özellikler  |  Teknik

 

Canon, PIXMA TS printer serisini genişletti

Canon, PIXMA TS printer serisini genişletti

Canon, PIXMA TS serisi kablosuz mürekkep püskürtmeli yazıcı serisini beş yeni modelle genişletti. Bunların ikisinde taneciklenmeyi azaltmak ve toplam kaliteyi artırmak için altıncı renk ('Fotoğraf Mavisi') ekleyen geliştirilmiş bir mürekkep sistemi bulunuyor. Yeni seri şu beş yazıcıdan oluşuyor:

Canon, PIXMA TS printer 2

Canon, PIXMA TS printer

TS9120
TS8120
TS6120
TS5120
TS3120

Kablosuz Canon Mürekkep Püskürtmeli yazıcılar, Bluetooth bağlantısının yanı sıra, Message in Print olarak adlandırılan yakında çıkacak bir iOS uygulamasıyla da uyumlu.

Bu uygulama ile iPhone ve iPad sahipleri, başkasıyla paylaşmadan önce basılı bir fotoğrafın içine bir mesaj yerleştirebilecek. Alıcı, iOS'u ve aynı uygulamayı kullandıklarını varsayarsak, mesajı telefonun ekranında basitleştirilmiş genişletilmiş gerçeklik teknolojisi ile görüntüleyebilecek.

En ilginci ise TS9120 ve TS8120 modellerinde yeni altı yönlü bir renk sisteminin eklenmiş olması. Bu iki modelde kullanılan altı yollu sistem, basılı görüntülerin tane oluşumunu azaltmak için Photo Blue mürekkebi eklemeyi ve beş yönlü sistemin yüksek çözünürlüklü görüntüler için kullanılan gri rengin yerine geçmesini içeriyor.

Canon, PIXMA TS printer 3

Canon, PIXMA TS printer

Modeller şöyle;

TS3120, TS5120, TS6120, TS8120, TS9120